امکان ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی اتاق عمل در مقطع کارشناسی ارشد

دوشنبه 26 بهمن 1388 05:56 ق.ظنویسنده : عماد راهپیما

 
گروه آزمون وسنجش : دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امکان ادامه تحصیل کارشناسان رشته های اتاق عمل و هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد، خبر داد.
دکتر سید امیرمحسن ضیایی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری بیست و دومین جلسه شورای معین وزارت بهداشت، اظهار کرد: با ضرورت تدوین برنامه آموزشی سیاستگذاری سلامت موافقت شده است.
وی افزود: افزایش مدرک تحصیلی کاردانی پرستاری به مدارک تحصیلی مورد پذیرش مقطع کارشناسی ناپیوسته اتاق عمل و هوشبری در این جلسه شورای معین پیشنهاد شده است.
وی با بیان اینکه همچنین، پذیرش کارشناسان اتاق عمل و هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد در همه رشته هایی که کارشناسان پرستاری می توانند در آن شرکت کنند نیز از دیگر پیشنهادات مطرح شده در این نشست بوده است، خاطرنشان کرد: در صورت موافقت با این پیشنهادات امکان ادامه تحصیل برای این دسته از دانشجویان فراهم می شود.
دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت در خاتمه از تصویب آیین نامه انتقال دانشجویان ایرانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی خارج از کشور به دانشگاههای داخل در این شورا خبر داد.

آخرین ویرایش: - -

 

سالروز رحلت پیامبر

شنبه 24 بهمن 1388 10:15 ق.ظنویسنده : محمد جواد بردستانی

 

سالروز رحلت جانسوز خاتم نبیین پیامبر رحمت و همچنین دونوراز انوار هدایت بشر سبط اكبر امیر المومنین امام حسن مجتبی و ثامن الحجج علی بن موسی الرضا المرتضی را به پیشگاه مقدس امام زمان ( عج) وهمه ی شیعیان عاشق اهل بیت تسلیت عرض میكنیم.

 

اتاق عمل


آخرین ویرایش: - -

 

سرقت اجزا جنازه در هاییتی

شنبه 3 بهمن 1388 08:33 ق.ظنویسنده : محمد جواد بردستانی

 
سرویس دفاع مقدس و انقلاب اسلامی:نیروهای به اصطلاح امداد رسان وابسته به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به سرقت اعضای اجساد قربانیان زمین لرزه اخیر هائیتی متهم شدند.


به نقل از واحد مرکزی خبر، یکی از امداد رسانان آمریکایی در هائیتی اعلام کرد: نیروهای به اصطلاح امداد رسان وابسته به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به سرقت اعضای اجساد قربانیان زمین لرزه اخیر هائیتی متهم شدند.

تی ویست گفت: من سیاسی نیستم اما اطلاعات به دست آمده نشان از آن دارد که برخی از نظامیان صهیونیست در قالب نیروی امداد رسان به هائیتی آمده اند تا اعضای اجساد قربانیان را همچون اجساد قربانیان در آفریقای جنوبی و اجساد شهدای فلسطینی به سرقت ببرند.

این عضو امدادرسان هیئت آمریکایی در هائیتی تاکید کرد: از بازمانگان قربانیان زمین لرزه اخیر هائیتی می خواهم زمانی که اجساد بستگان خود را تحویل می گیرند به این نکته توجه کنند وپیکر قربانیان را کامل تحویل بگیرند.


آخرین ویرایش: - -

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic